مختصری درباره شرکت

شرکت صنعتی ایماپرداز از جمله شرکت های دارای پروانه مهندسی از وزارت صنایع و معادن در زمینه اتوماسیون صنعتی، کنترل مانیتورینگ و ابزار دقیق می باشد که به پشتوانه بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از متخصصان مجرب، طی دو دهه گذشته به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه در منطقه فعالیت می نماید.

این شرکت عضو انجمن خدمات مهندسی و عضو انجمن مهندسان کنترل و ابزار دقیق ایران می باشد که علاوه بر تامین قطعات و تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق در طراحی، اجرا و راه اندازی پروژه هایی از این دست نیز فعالیت دارد و تاکنون موفق به اجرای پروژه های عدیده ای در اقصی نقاط کشور گردیده که به عنوان نمونه می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • سیستم مانیتورینگ، ذخیره اطلاعات و گزارش گیری از کمیت های: دما، فشار و رطوبت واحدهای تولید کپسول مایع، استریل، سل سپت، سیکلوسپورین و سافت ژل کارخانه داروسازی زهراوی.
  • سیستم کنترل و مانیتورینگ سیلوهای گندم به سفارش سازمان غله کشور در شهرهای: تربت حیدریه، اسلام آباد غرب، دشت مغان، ارزوئیه کرمان، کلاله و علی آباد و گنبد گلستان و سیرجان.
  • اندازه گیری و کنترل دیسپاچینگ واحد آب مقطر و کنترل سطح مخازن محلول شرکت داروسازی شهید قاضی.
  • سیستم مانیتورینگ، ذخیره اطلاعات و گزارش گیری دما و رطوبت انبارهای مواد اولیه و محصول کارخانه داروسازی زهراوی.
  • سیستم کنترل، مانیتورینگ و گزارشگیری خط B الکترولایزرهای شرکت کلر پارس.
  • سیستم مانیتورینگ، ذخیره اطلاعات و گزارش گیری ۱۵۰۰ پارامتر عملیاتی دستگاه های حفاری (TBM) تونل های سهند و سبلان قطار شهری تبریز(مترو).

تاریخچه شرکت

تاریخچه شرکت

شرکت صنعتی ایماپرداز آذربایجان به عنوان یک واحد خدمات مهندسی دارای پروانه فنی مهندسی از وزارت صنایع و معادن در زمینه مهندسی برق، الکترونیک، کنترل و اتوماسیون توسط مهندس فرزاد پورامیری در سال ۱۳۸۴ تاسیس یافت.

شرکت صنعتی ایماپرداز آذربایجان با پشتیبانی شرکت های ایرانی و خارجی که نمایندگی آنها را داراست، برپایه پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا براساس ارائه خدمات مطلوب با تکیه بر تجربیات و دانش فنی کارشناسان خود در زمینه تخصصی اتوماسیون صنعتی، سیستمهای کنترل، مانیتورینگ و گزارشگیری، تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق و نیز UPS های صنعتی، اعم از مشاوره، طراحی، تهیه اقلام، اجرا و پروژه فعالیت دارد. این شرکت از دو واحد عمده “فروش و پروژه” تشکیل یافته است. بخشی از واحد فروش در دفتر شرکت و بخشی دیگر در فروشگاه تجهیزات ابزار دقیق و کنترل فعالیت دارد. واحد پروژه متشکل از بخشهای طراحی مهندسی، برنامه نویسی سیستمهای کنترل، نظارت و اجرا می باشد.